Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

OKI wprowadza na rynek rozszerzoną gamę drukarek wierszowychz Serii MX8000, przeznaczonych doobsługi procesów ciągłego druku

19-03-2014

Firma OKI wprowadziła na rynek rozszerzoną gamę drukarek liniowych MX8000 zaprojektowanych do zastosowań wymagających wysokonakładowego druku ciągłego. Po raz pierwszy zmodernizowana Seria MX8000 zawiera wersję nabiurkową, wprowadzając wysoką wydajności do miejsc, gdzie powierzchnia biurowa jest ograniczona

Zobacz więcej

Innowacyjne opakowania na wyciągnięcie ręki. Sprawdź co czeka na gości VI Międzynarodowych Targów Opakowań PACKAGING INNOVATIONS.

19-03-2014

W dniach 9-10 kwietnia odbędą się VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS. Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie (Hala Expo XXI). Podczas dwóch dni targowych, goście wydarzenia będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem ofert, przygotowanych przez wystawców.

Zobacz więcej

PACKAGING INNOVATIONS - VI Międzynarodowe Targi Opakowań 09-10.04.2014

04-03-2014

9-10 kwietnia 2014r. zapraszamy do Warszawy najważniejsze targi dla branży opakowań w Europie Środkowowschodniej - VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS. Będzie to już szósta edycja targów, która budzispore zainteresowanie ze strony mediów oraz wystawców i gości targowych. Szeroka oferta produktów i usług oraz możliwość nawiązania wartościowych kontaktów przyciąga wiele firm z branży, w tym zagranicznych profesjonalistów z m.in. Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Niemiec czy Hiszpanii.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021