Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

iwarePRINT 2.0 - Pierwszy automatyczny system typu web-to-print w abonamencie za 99 zł

19-09-2014

 
Firma Iware Sp. z o.o.
, dostawca oprogramowania iwarePRINT  dedykowanego dla firm z branży poligraficznej, wprowadziła na rynek pierwszy, w pełni automatyczny system web-to-print w Polsce. Premiera wersji 2.0 miała miejsce kilka dni temu na Festiwalu Druku i Opakowań w Warszawie. Współpraca z tego typu softem jeszcze nigdy nie była tak prosta. System w wersji podstawowej można zakupić w cenie abonamentu miesięcznego wynoszącego jedyne 99 zł.

Czym jest iwarePRINT?

iwarePRINT to rozwiązanie do zarządzania obiegiem zlecenia w drukarni oraz internetową obsługą sprzedaży. Jest to narzędzie, które służy do nadzoru nad wszystkimi etapami obsługi zlecenia. Począwszy od złożenia zamówienia przez klienta, aż do wysłania wydruku do jego rąk.

iwarePRINT to trójstronne korzyści - zarówno dla właściciela, pracownika, jak i klienta drukarni.

Właściciele dostają narzędzie umożliwiające pełną kontrolę procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Uporządkowanie procesów powoduje znaczne ułatwienie pracy zespołowi. Klienci otrzymują rozwiązanie pozwalające na natychmiastowe poznanie ceny z pominięciem działu handlowego, uproszczenie płatności, przesyłania i weryfikacji plików.

System zapewnia pełne dopasowanie do każdego rodzaju druku m.in. cyfrowego, offsetowego, druku wielkoformatowego i druku 3D.

Szybka konfiguracja:

Uruchomienie własnej drukarni rozpoczyna się na stronie www.iwareprint.pl

Klient wpisuje nazwę sklepu, dokonuje wyboru layoutu, zaznacza interesujące go produkty i po uzupełnieniu treści na stronie może rozpocząć sprzedaż.

Wprowadzona w systemie „Szybka konfiguracja” umożliwia dostęp do najważniejszych elementów konfiguracyjnych praktycznie bez znajomości systemu.

System, za pomocą prostych kreatorów, przeprowadza użytkownika przez rozstawianie systemu. W szybkich krokach konfiguracyjnych Użytkownik uzupełnia podstawowe dane firmy, wgrywa logotyp, dopasowuje odpowiednią skórkę graficzną oraz edytuje 14 przygotowanych produktów.

Co więcej, ma możliwość skonfigurowania płatności w systemie, SMTP poczty, ustawienia klucza Google, zintegrowania systemu z dostępnymi kurierami oraz podłączenia serwera FTP przeznaczonego dla plików klientów.

            Każda z operacji ma przewidziany czas realizacji. Autorzy oprogramowania zapewniają, że całościowo nie powinno zająć to więcej niż 160 minut. Samo uruchomienie drukarni nie zajmie więcej niż 5 minut.

            Modułowy iwarePRINT składa się z części głównej e-commerce – odpowiadającej za sprzedaż w Internecie w cenie 99 zł netto oraz z dodatkowych segmentów, każdy w cenie 250 zł: modułu resellerskiego, produkcyjnego, modułu kreatora wydruków oraz modułu prefightu.

Klient zainteresowany systemem dostaje 30 darmowych dni na jego uruchomienie. Dostaje również 2 GB przestrzeni dyskowej. W każdym momencie ma możliwość uruchomienia dodatkowych modułów – otrzymują ponownie 30 darmowych dni.

iware

Zapraszamy na stronę: www.iwareprint.pl

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018