Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Druk UV – co to jest?

06-07-2020

Szeroko rozumiany marketing nie istnieje bez profesjonalnych wydruków – i to pomimo wyraźnej ekspansji reklamy online. Wciąż jednak mnóstwo firm stawia na tradycyjne metody komunikacji z klientami, wybierając outdoor, gadżety czy inne nośniki elementów identyfikacji wizualnej marki. Fundamentem skuteczności tego typu działań jest z jednej strony kreatywny projekt, a z drugiej profesjonalne wykonanie nośnika, na co ogromny wpływ ma jakość wydruku. Firmy doskonale o tym wiedzą i nieprzypadkowo coraz chętniej stawiają na druk UV. Co to właściwie jest? Na czym polega ta metoda? Jakie są jej najważniejsze zalety? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Zobacz więcej

Druk książek. Jak wydrukować swoją książkę?

13-05-2020

Do wydrukowania własnej książki nie potrzeba podpisywania umowy z wydawcą. Można zlecić jej przygotowanie bezpośrednio w drukarni!

Zobacz więcej

Reklamy na samochodach – co warto wiedzieć?

07-04-2020

Reklama dźwignią handlu – wie o tym każdy przedsiębiorca, starający się poprawić funkcjonowanie swojej firmy. Wybór strategii reklamowej nie jest jednak zadaniem zupełnie prostym. Wśród dostępnych sposobów reklamowania naszych towarów lub usług znajdziemy najróżniejsze formy – wizualne, audiowizualne, przeznaczone do eksponowania wewnątrz pomieszczeń lub na świeżym powietrzu. Wybór zależy od zasięgu naszego przedsiębiorstwa, profilu jego docelowych klientów oraz naszych możliwości finansowych. Zapraszamy do lektury, w której przedstawimy i omówimy zalety tak zwanej reklamy samochodowej, coraz częściej i chętniej stosowanej w naszym kraju.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021