Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Jak przechowywać tusze do drukarek? Podpowiadamy

27-05-2022

Lubisz mieć w domu zapas wkładów do drukarki? Okazuje się, że coraz więcej osób stosuje taką praktykę. Dzięki temu brak tuszu nie zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie i będziesz mógł drukować niemal zawsze. Pamiętaj jednak, aby zadbać o właściwe przechowywanie takich wkładów. Tylko wtedy nie stracą na jakości i będą nadal przydatne do użycia. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, jak przechowywać tusze do drukarek. Dzięki temu uzyskasz odpowiedź na często zadawane pytanie – czy warto za jednym razem kupić większą ilość materiałów eksploatacyjnych?

Zobacz więcej

Jak wydać książkę, czyli co powinien wiedzieć self-publisher

16-02-2022

Wydawanie własnych książek staje się coraz bardziej popularne. Można je wydać z pomocą wydawnictwa, natomiast coraz popularniejsze jest wydawanie ich poprzez self-publishing. Oznacza to, że autor książki, sam wszystko finansuje. W wydawnictwie jest odwrotnie. Wystarczy tylko przesłać tekst do wydawnictwa, a resztę kosztów pokrywa wydawnictwo. Wydając książkę samodzielnie, trzeba ponieść wszystkie związane z tym koszty.

Zobacz więcej

Jaką drukarkę kupić? Postaw na niezawodne drukarki EPSON

10-12-2021

Każdy, kto twierdzi, że drukarki nie zmieniły się od 20 lat, jest w dużym błędzie. Zgoda – są producenci, którzy cały czas są popularni siłą bezwładu i tak naprawdę niewiele zmodyfikowali swoje produkty, ale są i tacy, którzy wprowadzili nowe, naprawdę imponujące rozwiązania technologiczne. I do tej drugiej grupy należy EPSON.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021