Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

POLIGRAFIA 2015 - nowe wrażenia

28-05-2015

Polska jest jednym z wiodących eksporterów w branży poligraficznej. Ożywienie widać również na targach, które po raz pierwszy odbywają się w nowej formule – tymi słowami otworzył tegoroczną edycję targów POLIGRAFIA Wiceprezes MTP, Tomasz Kobierski. Pierwszy dzień rozpoczął się otwarciem wydarzenia na scenie Poligraficznej Areny połączonym z wręczeniem Złotych Medali dla innowacyjnych rozwiązań i produktów dla poligrafii oraz nagród Acanthus Aureus za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

Zobacz więcej

POLIGRAFIA 2015 już jutro!

25-05-2015

Targi POLIGRAFIA 2015 zapowiadają się niezwykle interesująco! W pawilonie wystawienniczym praca wre.  Do zobaczenia jutro! We wtorek 26 maja podczas Debaty pt. "Doskonałość w poligrafii" będziemy rozmawiali o tym co poligrafia może zaoferować klientom drukarni i producentów opakowań z nadrukiem, ale też jak ułożyć wzajemne relacje, aby współpraca była efektywna oraz co nowego drukarnie i dostawcy maszyn mogą zaproponować print & packaging buyerom. Zapraszamy

Zobacz więcej

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA do efektywnego czyszczenia maszyn w drukarniach

08-05-2015

Nie tylko urządzenia w obszarze elektrotechniki i techniki lotniczej, urządzenia pneumatyczne czy elementy samochodowe mogą być efektywnie utrzymywane w czystości przy wykorzystaniu czyściw tekstylnych. Czyściwa stosowane są również codziennie w dużych ilościach w drukarniach do czyszczenia precyzyjnych i wrażliwych elementów maszyn drukarskich, takich jak np. obciągi offsetowe.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

Advertdruk

Advertdruk

Zobacz więcej

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

VIPERPRINT.PL

VIPERPRINT.PL

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays 2020poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018