Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

POSy i STANDy w aptekach – trendy które zmieniają rynek

12-10-2022

Zakończył się Festiwal Marketingu, jedno z największych wydarzeń branży reklamy i poligrafii. Podczas dwóch dni na EXPO odbył się szereg prezentacji i konkursów, najsilniej (jak zwykle) reprezentowana była branża FMCG. A jakie trendy z wydarzenia może wyciągnąć dla siebie branża farmaceutyczna? Jak będą wyglądać materiały POS i standy w aptekach w najbliższym czasie?

Zobacz więcej

Labo Print rozwija segment EXPO i wydaje nowy Katalog

11-10-2022

Kilka dni temu firma Labo Print, czyli międzynarodowy dostawca rozwiązań reklamowych, jak sami o sobie piszą, opublikował w sieci swój nowy katalog produktów. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że nie dotyczy on ani druku wieloformatowego, ani etykiet, kubków reklamowych czy nawet reklamy przestrzennej, czyli segmentów produkcji, z których firma jest powszechnie znana. Nowy katalog o nazwie EXPO, to szeroka oferta… różnego typu stoisk targowych i promocyjnych.

Zobacz więcej

Jak przechowywać tusze do drukarek? Podpowiadamy

27-05-2022

Lubisz mieć w domu zapas wkładów do drukarki? Okazuje się, że coraz więcej osób stosuje taką praktykę. Dzięki temu brak tuszu nie zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie i będziesz mógł drukować niemal zawsze. Pamiętaj jednak, aby zadbać o właściwe przechowywanie takich wkładów. Tylko wtedy nie stracą na jakości i będą nadal przydatne do użycia. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, jak przechowywać tusze do drukarek. Dzięki temu uzyskasz odpowiedź na często zadawane pytanie – czy warto za jednym razem kupić większą ilość materiałów eksploatacyjnych?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021