Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

MEWA BIO-CIRCLE – ekologiczne i bezpieczne czyszczenie części

29-04-2014

Firma MEWA od wielu lat oferuje w systemie full-service (dostawa-odbiór-pranie-wymiana) czyściwa tekstylne do rożnych zastosowań. Doskonałym uzupełnieniem tego systemu jest ekologiczne urządzenie do czyszczenia części MEWA BIO-CIRCLE. To komfortowe i bezpieczne rozwiązanie. Urządzenie MEWA BIO-CIRCLE umożliwia wysoce efektywne a zarazem ekologiczne czyszczenie części maszyn i urządzeń, nie stwarzając przy tym zagrożeń dla zdrowia, albowiem stosowany do czyszczenia płyn nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Tłuszcze, oleje, sole i pył ulegają rozkładowi biologicznemu przez znajdujące się w płynie mikroorganizmy.

Zobacz więcej

OKI wprowadza na rynek rozszerzoną gamę drukarek wierszowychz Serii MX8000, przeznaczonych doobsługi procesów ciągłego druku

19-03-2014

Firma OKI wprowadziła na rynek rozszerzoną gamę drukarek liniowych MX8000 zaprojektowanych do zastosowań wymagających wysokonakładowego druku ciągłego. Po raz pierwszy zmodernizowana Seria MX8000 zawiera wersję nabiurkową, wprowadzając wysoką wydajności do miejsc, gdzie powierzchnia biurowa jest ograniczona

Zobacz więcej

Innowacyjne opakowania na wyciągnięcie ręki. Sprawdź co czeka na gości VI Międzynarodowych Targów Opakowań PACKAGING INNOVATIONS.

19-03-2014

W dniach 9-10 kwietnia odbędą się VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS. Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie (Hala Expo XXI). Podczas dwóch dni targowych, goście wydarzenia będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem ofert, przygotowanych przez wystawców.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021