Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe

15-11-2020

Zbliżająca się edycja targów z pewnością będzie wyjątkowa. Pierwsza połowa roku była trudna dla każdego z nas i zweryfikowała wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość. Zgodnie z kilkuletnią tradycją międzynarodowe targi reklamy i druku odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Zbliżająca się edycja targów z pewnością będzie wyjątkowa. Pierwsza połowa roku była trudna dla każdego z nas i zweryfikowała wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość. Zgodnie z kilkuletnią tradycją międzynarodowe targi reklamy i druku odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzy
Zobacz więcej

Laminatory – czym są? Do czego służą? Jak je wybrać?

16-10-2020

Laminatory to urządzenia często wykorzystywane zarówno w domach i biurach, jak i drukarniach czy też zakładach poligraficznych. Przeznaczone są do laminowania różnego rodzaju dokumentów, w tym m.in. regulaminów, kart dostępu, karnetów, identyfikatorów, dyplomów, menu, zdjęć czy też broszur informacyjnych. Nasze laminatory pozwalają pokryć folią wydruki o bardzo dużych formatach. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? I jakie laminatory warto wybrać? Sprawdź.

Zobacz więcej

Tusze do drukarek - oryginały czy zamienne materiały eksploatacyjne? 

11-09-2020

Każdy właściciel urządzenia drukującego niejednokrotnie spotkał się z sytuacją, że w jego drukarce atramentowej skończył się materiał eksploatacyjny, czyli tusz. Nie jest to sytuacja komfortowa, gdyż po pierwsze - nasza drukarka nie może dalej pracować, a po drugie - zostajemy narażeni na dodatkowe koszty, które wiążą się z zakupem nowych produktów. Jak powszechnie wiadomo, na rynku dostępne są zarówno oryginalne materiały eksploatacyjne, jak i ich tańsze wersję, czyli tzw. zamienniki.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021