Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Reklamy na samochodach – co warto wiedzieć?

07-04-2020

Reklama dźwignią handlu – wie o tym każdy przedsiębiorca, starający się poprawić funkcjonowanie swojej firmy. Wybór strategii reklamowej nie jest jednak zadaniem zupełnie prostym. Wśród dostępnych sposobów reklamowania naszych towarów lub usług znajdziemy najróżniejsze formy – wizualne, audiowizualne, przeznaczone do eksponowania wewnątrz pomieszczeń lub na świeżym powietrzu. Wybór zależy od zasięgu naszego przedsiębiorstwa, profilu jego docelowych klientów oraz naszych możliwości finansowych. Zapraszamy do lektury, w której przedstawimy i omówimy zalety tak zwanej reklamy samochodowej, coraz częściej i chętniej stosowanej w naszym kraju.

Zobacz więcej

Zakończyło się święto reklamy i druku – podsumowanie 16. edycji targów RemaDays Warsaw 2020

28-02-2020

14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu targowego kolejny raz potwierdzają, że RemaDays Warsaw to w świecie reklamy i druku wydarzenie, którego nie można przegapić.

Zobacz więcej

Nie masz pomysłu na prezent? Stwórz go!

03-02-2020

Niemal przy każdej okazji – święta, urodziny, imieniny, rocznice – jest zawsze ten sam problem: co kupić na prezent? Co zrobić, aby był on trafiony? Jest to uciążliwe zwłaszcza w przypadku osób, które naprawdę mają już wszystko. Dlatego, zamiast szukać kolejnej koszuli czy piżamy, lepiej stworzyć coś spersonalizowanego.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021