Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

POS&Display - sektor targowy RemaDays Warsaw

09-07-2018

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do zapoznania się z szeroko pojętą reklamą oraz drukiem. Nieustanny rozwój imprezy spowodował także rozwój poszczególnych sektorów prezentowanych podczas nich. Jednym z takich sektorów jest POS&Display. Liczba 116 wystawców, dedykowany konkurs POS of the Year oraz duże zainteresowanie podczas poprzedniej edycji świadczą o ogromnym znaczeniu tego segmentu na targach RemaDays Warsaw.

Zobacz więcej

Nie tylko czyściwa… Tekstylia przemysłowe MEWA do wynajęcia od jednego dostawcy

10-04-2018

Czyściwa, maty olejowe, odzież robocza... MEWA ma wiele produktów, które sąniezbędne dla utrzymania czystości w warsztatach i halach produkcyjnych. I są to nie tylko tekstylia, bowiemofertę uzupełnia ekologiczne urządzenie do mycia częściBio-Circle. A wszystko to użytkownik otrzymuje od jednego dostawcy, w ramach usługi pełnego serwisu (dostawa –odbiór zabrudzonychtekstyliów od klienta –pranie – ponowna dostawa czystych już tekstyliów do klienta), który może optymalniedostosować do swoich potrzeb.

Zobacz więcej

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA aktywizujące sprzedaż

15-03-2018

Żyjemy w świecie ogromnej konkurencji, gdzie każdego dnia toczy się zacięta walka o klienta. Ważne jest, aby wyróżnić się na tle pozostałych firm i skutecznie przekonać klientów do swoich produktów, czy usług. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie materiały przyciągną nowych klientów do Twojej firmy, a także jakie akcje marketingowe są teraz popularne - doskonale trafiłeś!

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021