Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

Oki na targach RemaDays 2014

03-02-2014

W dniach 5-7 lutego na terenie Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się targi RemaDays 2014, na których po raz pierwszy w Polsce oficjalnie będzie można zobaczyć pierwszą w branży pięciotonerową drukarkę Oki ES9541 z dodatkowym piątym tonerem przezroczystym lub białym. Jej możliwości będą prezentowane na stoiskach partnerów handlowych Oki: firmy Alma Trend (stoisko nr 4C11) oraz firmy Art - Zakłady Artystyczne (stoisko nr 4E4a). 

Zobacz więcej

VI Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

20-01-2014

Na rynku rzadko jakikolwiek produkt występuje samodzielnie. Integralną częścią niemalże każdego z nichjest opakowanie, spełniające funkcje ochronne, informacyjne oraz promocyjno-marketingowe. Idealnie dobrane opakowanie powinno zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy, wywołać pozytywne wrażenie i zostać zapamiętane. Jak zatem wybrać opakowanie, aby spełniając niezbędne funkcje wyróżniało się spośród masy podobnych do siebie? Podpowiadamy gdzie szukać inspiracji i innowacji w dziedzinie opakowań i etykiet.

Zobacz więcej

Czyściwa firmy MEWA oferowane w systemie pełnego serwisu - Kompletna usługa od jednego dostawcy – to się opłaca

05-12-2013

Ekonomiczna produkcja oznacza, że maszyny i urządzenia będą zawsze funkcjonować w spo-sób optymalny: przejścia pomiędzy poszczególnymi etapami technologicznymi będą redukowa-ne do minimum, procesy produkcyjne będą zoptymalizowane, a sama produkcja odbywać się będzie sprawnie. W trakcie analizy procesów realizowanych w zakładzie, pojawia się często pytanie, jakie zadania - ze względu na czas i koszty - mogłyby zostać przekazane do realizacji zewnętrznemu partnerowi. Oferując system zarządzania tekstyliami przemysłowymi, firma MEWA pokazuje, jak zewnętrzny partner może przejąć takie zadanie, realizując je od początku do końca w sposób kompetentny i niezawodny.

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.
Ostatnio dodane firmy

VIPERPRINT.PL

VIPERPRINT.PL

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018