Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innymNajnowsze Aktualności

MEWA BIO-CIRCLE – ekologiczna myjka do wynajęcia.

27-06-2016

Bezusterkowa i wydajna praca urządzeń zależna jest w dużym stopniu od czystych i dobrze utrzymanych podzespołów. Często muszą by one być czyszczone ręcznie. Potrzebne jest zatem odpowiednie urządzenie, które skutecznie usunie tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Do tego celu przeznaczone jest urządzenie do mycia części maszyn MEWA BIO-CIRCLE, zaopatrzone w specjalny pędzel, pracujące bez rozpuszczalników.

Bezusterkowa i wydajna praca urządzeń zależna jest w dużym stopniu od czystych i dobrze utrzymanych podzespołów. Często muszą by one być czyszczone ręcznie. Potrzebne jest zatem odpowiednie urządzenie, które skutecznie usunie tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Do tego celu przeznaczone jesturządzenie do mycia części maszyn MEWA BIO-CIRCLE, zaopatrzone w specjalny pędzel, pracujące bez rozpuszczalników.
Zobacz więcej

Naprawa drukarek czy zakup nowego sprzętu?

14-06-2016

W sieci można znaleźć wiele informacji na ten temat, zwłaszcza tych, mówiących o tym, że sie nie opłaca i, że nową drukarkę można kupić niewiele drożej niż wyjdzie nas naprawa starej. Faktycznie mogłoby się wydawać, że lepiej jest nie ryzykować kolejnych napraw, kosztów i dołożyć do zakupu nowej drukarki. Czy jednak faktycznie tak jest?

Zobacz więcej

19 maja, Warszawa - Konferencja - Zastosowanie technologii druku 3D

13-05-2016

Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. zaprasza do udziału w wyjątkowym spotkaniu z ekspertami poświęconemu nowoczesnej technologii druku 3D. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione technologie druku 3D, jego praktyczne zastosowania w medycynie i przemyśle oraz interesujące case study.

 

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.
Ostatnio dodane firmy

VIPERPRINT.PL

VIPERPRINT.PL

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018