Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Laminatory – czym są? Do czego służą? Jak je wybrać?

16-10-2020

Laminatory to urządzenia często wykorzystywane zarówno w domach i biurach, jak i drukarniach czy też zakładach poligraficznych. Przeznaczone są do laminowania różnego rodzaju dokumentów, w tym m.in. regulaminów, kart dostępu, karnetów, identyfikatorów, dyplomów, menu, zdjęć czy też broszur informacyjnych. Nasze laminatory pozwalają pokryć folią wydruki o bardzo dużych formatach. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? I jakie laminatory warto wybrać? Sprawdź.

Zobacz więcej

Tusze do drukarek - oryginały czy zamienne materiały eksploatacyjne? 

11-09-2020

Każdy właściciel urządzenia drukującego niejednokrotnie spotkał się z sytuacją, że w jego drukarce atramentowej skończył się materiał eksploatacyjny, czyli tusz. Nie jest to sytuacja komfortowa, gdyż po pierwsze - nasza drukarka nie może dalej pracować, a po drugie - zostajemy narażeni na dodatkowe koszty, które wiążą się z zakupem nowych produktów. Jak powszechnie wiadomo, na rynku dostępne są zarówno oryginalne materiały eksploatacyjne, jak i ich tańsze wersję, czyli tzw. zamienniki.

Zobacz więcej

Co powinna zawierać etykieta produktu?

25-08-2020

Znakowanie produktu w obecnych czasach nabiera coraz większego znaczenia. Konsumenci świadomie podchodzą do tego, co znajduje się w ich koszyku, uważnie czytają etykiety i decydują, czy produkt jest dobry dla zdrowia i otoczenia. Etykieta produktu spełnia dziś bardzo ważną funkcję, zatem chcąc sprzedać swój asortyment, należy odpowiednio zadbać o jej treść. Co powinno znaleźć się na etykiecie?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

MEWA Zarządzanie tekstyliami: Pełny serwis dla przedsiębiorstwa.


Ostatnio dodane firmy

INFOGRAF Sp. z o.o.

INFOGRAF Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spilker Polska Sp. z o.o.

Spilker Polska Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Grafikon Druk s.c.

Grafikon Druk s.c.

Zobacz więcej

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021