Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem a wizerunek marki - 5 ciekawych zastosowań naklejek w reklamie

28-12-2023

Czy etykiety samoprzylepne mogą przyczynić się do rozwoju strategii marketingowej naszej firmy? Wydawać by się mogło, że promocja firmy to kosztowne kampanie w social mediach czy reklamy w telewizji. Jednak istnieją inne, równie skuteczne sposoby na zwiększenie rozpoznawalności marki. Jak wykorzystać naklejki by działały one na korzyść naszego biznesu?


 

Naklejki wypukłe 3D i holograficzne jako oryginalny gadżet reklamowy

Jednym z najlepszych zastosowań innowacyjnych naklejek trójwymiarowych jest wykorzystywanie ich jako gadżetu reklamowego. Taki prezent, czy to podarowany w ramach dodatku do złożonego zamówienia, czy to jako upominek po spotkaniu lub targach branżowych pozostawi bardzo dobre wrażenie o naszej firmie, a dodatkowo wzmocni identyfikację wizualną i świadomość naszej marki.

Gadżety reklamowe od zawsze były niezwykle skutecznym sposobem na przyciągnięcie do siebie nowych klientów a drukarnia wielkoformatowa Małopolska, która specjalizuje się w produkcji naklejek i innych produktów reklamowych spełni nasze oczekiwania zarówno pod względem jakości jak również ceny. 

Naklejki na samochodach i innych pojazdach - reklama gdziekolwiek jesteś

Naklejki z logo to sposób na to, by w zrównoważony pod kątem kosztów sposób zapewnić sobie lepszą rozpoznawalność marki. Taki gadżet rozdawany klientom może przy odrobinie szczęścia trafić na ich pojazdy, ale to, na co my mamy realny wpływ to zapewnienie własnym samochodem odpowiedniej dekoracji właśnie w postaci naklejek. Wszędzie tam, gdzie pracownicy poruszać się będą służbowymi pojazdami, reklama naszej firmy będzie skutecznie oddziaływać na przechodniów, a wykorzystanie w tym celu nietuzinkowych naklejek holograficznych i trójwymiarowych potęguje pozytywny efekt. 

Identyfikacja wizualna biura za pomocą naklejek z wydrukiem

W jaki sposób sprawić, by nasze biuro nie było kolejnym smutnym pomieszczeniem, w którym nie sposób zidentyfikować się z firmą? Odpowiedź może być tylko jedna - naklejki z logo w różnych rozmiarach i kształtach, które nie tylko zapewnią optymalną identyfikację wizualną biura, ale także ożywią nieco wnętrza i zapewnią atmosferę sprzyjającą realizowania celów i misji firmy. 

Naklejki jako sposób na utrzymanie długofalowych relacji z klientem 

Już wcześniej wspominaliśmy o wykorzystaniu naklejek jako gadżety. Działa to nie tylko w przypadku nowych klientów lub osób zastanawiających się nad nawiązaniem współpracy, ale także jako doskonały sposób na pogłębienie relacji z dotychczasowymi kontrahentami. Oryginalne naklejki z własnym nadrukiem dodawane do każdego zamówienia? Prośba o wykorzystanie naklejek jako sposobu na zamanifestowanie intensywnej współpracy pomiędzy partnerami biznesowymi? Naklejki z logo to strzał w dziesiątkę. 

Logo firmy już na pudełku z przesyłką - marketing od pierwszego wejrzenia

Naklejki samoprzylepne mogą stanowić doskonały sposób, by już na etapie odbioru przesyłki klient wiedział, kto dostarcza nam produkt. W ramach długofalowej kampanii reklamowej możemy wykorzystywać wysokiej jakości naklejki na odpowiednie oznakowanie każdego pudełka z przesyłką. W tym przypadku warto zainwestować w produkty odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne - zapewniamy, że opłaci się to, a klienci docenią nasz wkład w nietuzinkową promocję swoich produktów. 

mptrzetelnipostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniaremadays 2021