Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2013, Poznań, 21-24.05.2013

24-05-2013


Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2013, Poznań, 21-24.05.2013


Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań 


gt

W dniach 21-24 maja 2013  zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu branży poligraficznej. Ciesząca się dużą renomą POLIGRAFIA jest miejscem, gdzie z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać markę swoich produktów.

W ramach targów POLIGRAFIA 2013 będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku. Przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości produktowych na rynku poligraficznym znajdzie się  z pewnością w centrum zainteresowania profesjonalnych zwiedzających.


Komfort zwiedzania i rozmów na stoiskach targowych zapewni niewątpliwie jasny i przejrzysty podział ekspozycji na salony tematyczne:

- PreMedia
- Printing
- Digital Printing
- Post Press
- Visual Communication

Oprócz różnorodnej ekspozycji, atutem targów będzie, przygotowany wspólnie z partnerami, atrakcyjny program wydarzeń o charakterze naukowo-szkoleniowym dedykowany zwiedzającym zawodowo związanym z branżą poligraficzną. Konferencje, seminaria, specjalne przestrzenie oraz prelekcje ekspertów, będące źródłem specjalistycznej wiedzy, z pewnością zgromadzą licznych profesjonalnych gości targowych. Ponadto podczas uroczystej Gali Nagród wręczone zostaną Złote Medale - przyznawane najlepszym produktom oraz statuetki Acanthus Aureus za stoiska targowe najlepiej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.

Więcej: www.poligrafia.mtp.pl

 
mtp

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021