Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

VII edycja Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays 2011, Warszawa 02-04.02.2011

04-02-2011


VII edycja Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays 2011, Warszawa 02-04.02.2011

Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Expo XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

rema


Targi RemaDays 2011 to największe tego rodzaju wydarzenie w Europie Środkowej. Na powierzchni 14 000m2 przedstawimy nowości z branży, które oglądać będzie blisko 10 000 zwiedzających. 

Połączenie trzech sektorów (ponad 500 wystawców):

- Out&InDoorSystems - to idealne miejsce do zaprezentowania oferty firm specjalizujących się w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej. Jest to zarówno reklama mobilna, billboardy, megaplakaty, reklama świetlna i wizualna, jak również kompletne rozwiązania dotyczące reklamy w miejscu sprzedaży – bogata oferta materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów. Jednym słowem wszystkie elementy, dzięki którym firma wyróżni się spośród innych, zaintryguje i zwróci uwagę potencjalnych klientów.

- GiftsWorld - dają możliwość zapoznania się z największą w Polsce ofertą firm specjalizujących się w produkcji i dystrybucji upominków reklamowych. Oryginalne, odważne pomysły, niekonwencjonalne artykuły składają się na ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Zgromadzenie największych firm w jednym miejscu pozwala na dokładne zapoznanie się z niezwykle szerokim asortymentem w tej branży.

- TechnologyPark - to sektor stworzony specjalnie z myślą o firmach, oferujących nowoczesne rozwiązania produkcyjne związane z branżą reklamową. Druk wielkoformatowy, cyfrowy, haft, plotery, sitodruk, grawer, tampodruk, farby, folie, itp. – różnorodność rozwiązań oraz technologia na najwyższym poziomie. Oferta dla wszystkich firm, które planują realizację nowoczesnego parku maszynowego

- RemaCongress - to forum wymiany doświadczeń na polu komunikacji marketingowej. Kongres zostanie podzielony na spotkania dotyczące out&indooru, upominków i technologii związanych z przemysłem reklamowym. Wykłady stanowią dla wystawców szansę zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, zwiedzającym dają z kolei możliwość orientacji w świecie nowinek z branży reklamowej


Ponownie rozstrzygniemy dwa plebiscyty dla wystawców - „Gift of the Year” oraz „Korony Reklamy”. W ramach konkursu Gifts of the Year poszerzyliśmy gamę kategorii konkursowych. Do dotychczasowych kategorii (Produkty Masowe, Produkty Impulsowe, Produkty Promocyjne, Produkty Premium, Produkty De Luxe) dojdzie nowa kategoria „Produkty Top Design”

Możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami marketingu i reklamy są najważniejszymi argumentami, aby przybyć na to niecodzienne wydarzenie, prawdziwe "Święto Reklamy". Wiedza, informacja i inspiracja to praktyczne efekty dla wszystkich osób, szczególnie tych zawodowo związanych z branżą reklamową i marketingową, które odwiedzą Międzynarodowe Dni Reklamy. 

Więcej: www.remadays.com

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018