Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2011, Poznań, 12-15.04.2011

15-04-2011


Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2011, Poznań, 12-15.04.2011

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań 

poligrafia 2011

Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2011 - największe wydarzenie wystawiennicze dla przemysłu poligraficznego w tej części Europy odbędzie się w dniach od 12  do 15 kwietnia 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ramach targów POLIGRAFIA zobaczyć będzie można najnowsze rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku. Przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości produktowych na rynku poligraficznym znajdzie się  z pewnością w centrum zainteresowania profesjonalnych zwiedzających. Wiele z nich zostanie zaprezentowana w Poznaniu po raz pierwszy po targach IPEX 2010 odbywających się w Birmingham.

Istotnym dopełnieniem targów POLIGRAFIA będzie prezentacja sektora out-of home media w ramach Międzynarodowych Targów Usług i Nośników Reklamowych EURO-REKLAMA. Przyjęta formuła targów pozwoli dodatkowo wykorzystać efekt synergii i kompleksowo zaprezentować ofertę rynku poligraficznego i reklamowego potencjalnym nabywcom.

Targi POLIGRAFIA 2011 zaprezentują się w nowej odsłonie - ze zmienionym logo oraz motywem przewodnim. Nazwa targów została utrzymana w tradycyjnej stylistyce. Konwencja logotypu oraz motywu targów nawiązują do zestawu czterech podstawowych kolorów farb drukarskich stosowanych powszechnie w druku kolorowym w poligrafii, znanych jako model kolorów CMYK. Elementy te nierozerwalnie kojarzą się z technologią druku, wzmacniając wizerunek targów poligraficznych.

POLIGRAFIA to bogata ekspozycja wystawców, która obejmuje maszyny i urządzenia, materiały i akcesoria oraz usługi poligraficzne. Ofertę wystawienniczą wzbogaci prezentacja nowości rynkowych i premier targowych. Udział w targach to ponadto doskonała okazja do rozmów biznesowych, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.

Oprócz różnorodnej ekspozycji, atutem targów będzie, przygotowany wspólnie z partnerami, atrakcyjny program wydarzeń o charakterze naukowo-szkoleniowym dedykowany zwiedzającym zawodowo związanym z branżą poligraficzną. Konferencje, seminaria, specjalne przestrzenie oraz prelekcje ekspertów, będące źródłem specjalistycznej wiedzy, z pewnością zgromadzą licznych profesjonalnych gości targowych. Ponadto podczas uroczystej Gali Nagród wręczone zostaną Złote Medale - przyznawane najlepszym produktom oraz statuetki Acanthus Aureus za stoiska targowe najlepiej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.

Zakres tematyczny targów POLIGRAFIA 2011:

- Sprzęt i oprogramowanie do prepress
- Maszyny i urządzenia drukujące
- Maszyny i urządzenia introligatorskie
- Urządzenia do uszlachetniania druku
- Urządzenia do etykietowania
- Urządzenia do produkowania i przetwarzania materiałów poligraficznych
- Maszyny do produkcji opakowań zadrukowanych
- Urządzenia kontrolno-pomiarowe i pomocnicze
- Części zamienne i podzespoły
- Usługi poligraficzne
- Materiały i akcesoria
- Reprodukcja


Więcej: www.poligrafia.mtp.pl

 
mtp
  

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021