Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Targi nowych rozwiązań w branży opakowań - easyFairs PACKAGING INNOVATIONS, Warszawa 23-24.03.2011

24-03-2011


Targi nowych rozwiązań w branży opakowań - easyFairs PACKAGING INNOVATIONS, Warszawa 23-24.03.2011


Expo XXI
Warszawskie Centrum Wystawienniczo - Konferencyjne
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

PI490x140.jpg

Zapraszamy na III edycję targów nowych rozwiązań w branży opakowań - easyFairs PACKAGING INNOVATIONS. Z roku na rok impreza cieszy się niebywałą popularnością zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. Udział w targach jest szczególną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań oraz do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych.

Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dostawcy: opakowań tekturowych, plastikowych, foliowych, ekologicznych, inteligentnych, materiałów POS i displayów oraz rozwiązań w zakresie projektowania opakowań. W ramach strefy LABELLING zaprezentują się producenci etykiet, kodów, nalepek, urządzeń do etykietowania. Zapraszamy także firmy oferujące usługi związane z co-packagingiem, czyli pakowaniem, przepakowywaniem i konfekcjonowaniem produktów - dla tego typu oferty przygotowaliśmy specjalną strefę CO-PACKAGING.

Podczas targów wydzielony zostanie specjalny program "Innowacja", który umożliwi firmom zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań związanych z technologią produkcji, opakowań, nadruku, wykorzystanym materiałem czy recyklingiem opakowań. W ramach programu "Innowacja", firmy biorące w nim udział będą miały zapewnione specjalne oznakowanie stoiska na planie hali oraz dodatkową kampanię informacyjną wśród wystawców.

Integralną częścią każdych targów formatu easyFairs® są warsztaty, zwane „learnShops™”. Są to bezpłatne prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady, odbywające się w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej, a nie w zamkniętych salach wykładowych. Zapewnia to Państwu swobodny dostęp do wszystkich prezentacji. W ubiegłym roku warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Potwierdza to wysoka frekwencja na wszystkich prezentacjach learnShops™. Fakt ten wynika  przede wszystkim z formuły, zakładającej przekazanie praktycznych informacji w stosunkowo krótkim czasie, jak największej liczbie zwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony: www.easyfairs.com/piwarsaw

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Tomasz Ślaski
Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 12 651 95 25
tel. kom. +48 507 044 238
fax. +48 12 651 95 22
e-mail: tomasz.slaski@easyfairs.com
WWW: www.easyfairs.pl

easyfairs.jpg

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018