Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

32. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Poznań 30.09-03.10.2019

03-10-2019


32. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Poznań 30.09-03.10.2019

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14,
60-734 Poznań

TAROPAK to największe w tej części Europy forum prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych branży opakowaniowej. Gromadzące za każdym razem kilkuset wystawców, rozmieszczone w nowoczesnych pawilonach wydarzenie, od początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających.  Targi dają możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów jak i designu czy zastosowania.  

Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach; targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. Podczas edycji 2018 Taropak odwiedziło 42640* profesjonalistów z branży, powierzchnia wystawiennicza objęła ponad 25 000 metrów kwadratowych, gdzie zaprezentowało się 430 wystawców z 19 krajów świata. 

Targom Taropak towarzyszyć będą Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D dające możliwość spotkania nowoczesnego druku. Podczas targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, cieszący się niesłabnącą popularnością Druk 3D czy techniki offset. Organizatorzy w znacznej mierze koncentrują się na rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu. Niezliczone możliwości, jakie daje współczesny print, mogą znaleźć zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, od tradycyjnej poligrafii, poprzez rynek opakowań, meblarstwo aż po przemysł spożywczy. Oferta tych targów będzie zatem wyjątkowo interesująca zarówno dla uczestników rynku poligraficznego, jak i dla właścicieli i szefów drukarń, projektantów, agencji reklamowych i kreatywnych.  Jest to zarówno forum do dyskusji na temat roli druku współcześnie, jak i miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań.

Podobnie jak w poprzednich edycjach również i w roku 2019 podczas Targów będzie prezentowana wystawa Art of Packaging, będąca pokłosiem konkursu dla projektantów, na najlepsze, najciekawsze, najbardziej innowacyjne opakowania.

Co roku Wiele emocji budzą produkty nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, tym bardziej, że wyniki tego prestiżowego konkursu znane są na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Dzięki tej praktyce informacje o nagrodach są szeroko publikowane w mediach. Odwiedzający targi mogą również zobaczyć nagrodzone produkty na samej wystawie, na stoiskach wystawców. Konsumenci mogą również głosować na najlepsze rozwiązanie zarówno podczas imprezy targowej z wykorzystaniem specjalnych terminali, jak i na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl.


 Źródło: https://www.taropak.pl

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021