Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

FestiwalDruku.pl, Warszawa 12-13.09.2018

13-09-2018


FestiwalDruku.pl, Warszawa 12-13.09.2018

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222
Warszawa

fd


10 jubileuszowa edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie będzie podzielona na dwa sektory branżowe: dostawcy mediów i maszyn oraz reklama & marketing. 

 

FestiwalDruku.pl to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Imprezie towarzyszy szereg  wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe,  warsztaty i szkolenia. Co roku przeprowadzany jest konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty. Partner targów, wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i partner  targów przeprowadza dwudniowe Warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”. Wydarzeniu towarzyszy co roku będzie specjalne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine, największego obecnie kompendium wiedzy na temat produkcji reklamowej w Polsce. Pomysłodawcą i organizatorem targów jest spółka OOH magazine, posiadająca w swoim portoflio:

– magazyn poświęcony szeroko pojętej reklamie – OOH magazine wraz z RAPORTAMI DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN
– największą w Polsce wyszukiwarkę gadzetów reklamowych – giftsonline.pl
– katalogi artykułów promocyjnych i poligrafii reklamowej.

OOH news ukazuje się formacie A3, w nakładzie 4000 egzemplarzy. FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie, 12-13 września 2018 r. Organizatorem Festiwalu i wydawcą Raportu jest OOH magazine.

Kontakt:
OOH magazine Sp. z o.o.
Al. Roździeńskiego 86A/III C
40-203 Katowice
tel. 32 206 76 77
festiwal@oohmagazine.pl
Źródło: http://festiwaldruku.pl/

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021