Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Packaging Innovations 2017 - IX Międzynarodowe Targi Opakowań, Warszawa 04-05.04.2017

05-04-2017


Packaging Innovations 2017 - IX Międzynarodowe Targi Opakowań, Warszawa 04-05.04.2017a

EXPO XXI WARSZAWA
Prądzyńskiego 12/14,
01-222 Warszawa

p17


Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to miejsce, gdzie spotykają się producenci i designerzy wszelkich typów opakowań od tekturowych, czy plastikowych, aż po inteligentne i ekologiczne. Jest to przestrzeń, gdzie można znaleźć idealne opakowanie dla swojego produktu. Choć szata nie zdobi ponoć człowieka, to już opakowanie produkt na pewno tak!

Na Targach pojawią się różnorodne strefy tematycznie takie jak LABELLING & PRINTING, CO-PACKAGING, LOGISPACK, LUXPACK, SAFETYPACK. Nowością tegorocznej edycji będzie strefa ECOPACK, gdzie zaprezentowane zostaną ekologiczne opakowania pochodzące z materiałów z recyklingu, opakowania biodegradowalne lub tzw. opakowania wielokrotnego użytku ze szkła, czy metalu.

Te i inne nowości targowe zostaną zaprezentowane w Strefie Innowacji. Często to nowości produktowe, które zaskoczyć mogą nawet wytrawnych znawców branży.

Uzupełnieniem wystawcy jak co roku będą liczne seminaria workShops, branżowe spotkania i konferencje. Każdy z tych projektów jest doskonałą okazją do poszerzenia swojej specjalistycznej wiedzy i do nawiązania nowych, owocnych kontaktów biznesowych.

Coraz bardziej istotną przestrzenią na Targach staje się Strefa Studenta. Młodzi, debiutujący projektanci przedstawiają prace, które po premierze na Targach Packaging Innovations niejednokrotnie zdobywają najważniejsze nagrody dla designerów opakowań.

 

pi17


ORGANIZATOR:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
tel. +48 12 651 95 24, +48 12 651 95 25
banach@targi.krakow.pl , holody@targi.krakow.pl
www.targi.krakow.pl


logo drukarnie

Patronem Medialnym Targów

 

 

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018