Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

FestiwalDruku.pl, Warszawa 07-08.09.2016

08-09-2016


FestiwalDruku.pl, Warszawa 07-08.09.2016

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222
Warszawa

fd

FestiwalDruku.pl jest unikalnym połączeniem formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami są producenci oraz dostawcy mediów i maszyn dla rynku reklamowego.

FestiwalDruku.pl to wyselekcjonowana grupa Zwiedzających z pominięciem osób niezwiązanych z branżą reklamową. Organizator kładzie nacisk na jakość kontaktów, a nie ich ilość. OOH magazine zastrzega sobie odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.

Targom będą towarzyszyły wydarzenia specjalne. Konferencja Print&Win 2016 poświęcona technologii Web2Print oraz oprogramowaniu dla branży opakowań. Tradycyjnie już zostaną przeprowadzone konkursy o Złoty Medal Festiwalu – na najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine, największego obecnie kompendium wiedzy na temat produkcji reklamowej w Polsce.

Zwiedzający: Agencje Reklamowe / Drukarnie (wielkoformatowe, cyfrowe, offsetowych, etykiet) / Producenci POS i opakowań

Warsztaty z termotransferu
Podczas targów FestiwalDruku.pl firma Alma Trend przeprowadzi bezpłatne warsztaty „Termotransfer od A do Z”, podczas których zaprezentuje drukarkę OKI PRO6410 NeonColor.

PACK TRENDS

Konferencja PACK TRENDS 2016 dedykowana branży kosmetycznej i farmaceutycznej jest częścią konferencji Marketing MIX.

Mini-Akademia Zarządzania Barwą
Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem FestiwaluDruku.pl i FestiwaluMarketingu.pl oraz partnerami – firmami Alstor, Color Management Consulting, Epson Reprograf, organizują w ramach Akademii Wiedzy podczas 8. Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej, w dniach 7-8 września br., w godz. 11-15, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, kolejną edycję warsztatów: „Mini-Akademia Zarządzania Barwą.Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.


GODZINY OTWARCIA

Dla Wystawców: 8:00 – 18.00
Dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00

Kontakt:
OOH magazine Sp. z o.o.
Al. Roździeńskiego 86A/III C
40-203 Katowice
tel. 32 206 76 77
festiwal@oohmagazine.pl
Źródło: http://festiwaldruku.pl/
mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021