Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

POLIGRAFIA - Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych, Poznań 26-29.05.2015

29-05-2015


POLIGRAFIA - Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych, Poznań 26-29.05.2015

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 PoznańMiędzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA
- największe wydarzenie wystawiennicze dla przemysłu poligraficznego w tej części Europy odbywa się w cyklu dwuletnim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

POLIGRAFIA  to:
-  Blisko 300 wystawców i współwystawców
- Liderzy rynku
- Kompleksowa oferta usług, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych
- Prezentacja najnowszych trendów oraz fachowej wiedzy z branży
- Konferencje, warsztaty, przestrzenie specjalne

ZAKRES TEMATYCZNY

Cztery targowe dni to w pewnym sensie cztery bloki tematyczne. Pierwszego dnia, a dokładnie 26 maja na Poligraficznej Arenie po raz pierwszy zaprezentowana będzie piąta edycja raportu Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga oraz KPMG „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”. Wydarzenie to skierowane jest dla wszystkich profesjonalistów, a w szczególności producentów i dystrybutorów sprzętu oraz firm świadczących usługi poligraficzne, które w sposób świadomy pragną podejmować strategiczne dla swojego biznesu decyzje.

Drugiego dnia, 27 maja odbędzie się konferencja „Polikon”, która w tym roku zaskoczy obecnością zagranicznych prelegentów oraz takim doborem tematów, które zainteresują głównie właścicieli i pracowników drukarni. Ten dzień będzie dedykowany właśnie tej grupie zwiedzających, dlatego nie zabraknie zagadnień związanych z dostępnymi źródłami finansowania umożliwiającymi rozwój parku maszynowego, optymalizacją procesów poligraficznych, szansami i zagrożeniami dla współczesnych drukarń itp.

Trzeciego dnia, czyli 28 maja zaproszeni w sposób szczególni poczuć się będą mogli wydawcy oraz graficy. To dla nich zorganizowane zostaną warsztaty softwarowe, zaprezentowane nowe trendy i poligraficzne rozwiązania, które mogą pozytywnie wpłynąć na poczytność czasopism branżowych, ich atrakcyjność dla czytelników oraz reklamodawców. Tematy dotyczące uszlachetniania, designu oraz niestandardowych rozwiązań z pewnością zainteresują również przedstawicieli działów marketingu, którzy opakowanie produktu postrzegają jako narzędzie sprzedaży i kreowania potrzeb konsumentów.

Czwarty dzień, 29 maja to czas dla uczniów szkół średnich i wyższych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z poligrafią lub pogłębiają wiedzę na jej temat. Wszystkie grupy otrzymają przeszkolonego przewodnika, który wyznaczoną ścieżką oprowadzi po targach, a także zarekomenduje wybrane wydarzenia towarzyszące. Czas spędzony na POLIGRAFII z całą pewnością również dla tej grupy zwiedzających nie będzie stracony.

Więcej informacji na temat Targów POLIGRAFIA na stronie: www.poligrafia.mtp.pl

 

logo drukarnie

Współpraca Medialna

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021