Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Relacja z V edycji Targów Packaging Innovations

20-04-2013

banner_PI_490x140.jpg

 

Za nami V Targi Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań Packaging Innovations. Tegoroczna edycja miała miejsce 10-11 kwietnia w warszawskiej Hali Expo XXI i z pewnością na długo zapadnie w pamięć osobom związanym z branżą opakowań jako jedno z ciekawszych wydarzeń roku 2013.

Targi Packaging Innovations to bez wątpienia najważniejsza impreza opakowaniowa w Europie Środkowej, która z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie wśród wystawców jak i odwiedzających gości.

Ponad 140 firm z kraju i ze świata (m.in.: Litwa, Ukraina, Francja, Włochy, Wielka Brytania)

Ponad 3 tysiące gości targowych z Polski i z zagranicy ( m.in.: Belgia, Holandia, Węgry, Francja, Szwajcaria, Szwecja, Niemcy, Hiszpania)

To tylko jedne z aspektów, które świadczą o dużym zainteresowaniu wydarzeniem.

Podczas targów nie zabrakło ciekawych i aktualnych tematów, jak chociażby ten związany z  drukiem 3D. Ponadto poznaliśmy najnowsze trendy w etykietowaniu produktów oraz dowiedzieliśmy się jak projektować opakowania, aby zainteresować nimi klientów.

Wszystko to dzięki naszym partnerom, którzy wygłosili prezentacje w ramach bezpłatnych seminariów learnShops™.

W tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy Państwa do Strefy LUXPACK, gdzie można było zapoznać się z opakowaniami ozdobnymi oraz PREMIUM.

W trakcie targów odbyło się również spotkanie polskich przedsiębiorców z przedstawicielami Stowarzyszenia ECMA, które reprezentuje europejskich producentów opakowań tekturowych.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się ponadto Strefa Studenta. W wydzielonym miejscu na hali swoje prace zaprezentowali młodzi projektanci opakowań. Udział w Stefie Studenta był dla nich szansą pokazania prototypów na szerokum forum specjalistów z branży.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RELACJĄ Z TARGÓW

FOTORELACJA z Targów

Kolejna VI edycja Targów Packaging Innovations już za rok (9-10 kwietnia 2014r.).Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem lub zaprezentowaniem swojej firmy podczas targów zachęcamy do odwiedzenia strony WWW.EASYFAIRS.COM/PL oraz profilu Facebook

Kontakt z organizatorem:
Katarzyna Banach - Kierownik Działu Sprzedaży
Tel. +48 12 651 95 24
Kom. +48 510 134 218
katarzyna.banach@easyfairs.com

Justyna Samorek - Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel. +48 12 651 95 25
Kom. +48 507 044 238
justyna.samorek@easyfairs.com


easyfairs.jpglogo drukarnie

Patronem Medialnym Targów

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021