Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Zakończyła się 9 edycja targów RemaDays Warszawa.

11-02-2013

 

r13


Zakończyła się 9 edycja targów RemaDays Warszawa. Był to jedyny moment w roku, w którym profesjonaliści działający w różnych obszarach reklamy i poligrafii mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i zyskać praktyczną wiedzę o branży.

Zwiedzający, którzy uczestniczyli w wydarzenia, poznali najnowsze oferty firm działających w sektorach GiftsWorld, TechnologyPark, Out&Indoor oraz PrintShow. Pierwszy i drugi dzień targów zaskoczył wystawców i organizatora wysoką liczbą, lącznie ponad 10 000 zwiedzających.

Osiem firm dostarczających rozwiązania technologiczne dla branży reklamowej i poligraficznej otrzymało z rąk organizatora targów Medale za Innowacje Technologiczne. Komisja składająca się z wieloletnich praktyków, doceniła najciekawsze pomysły, które mogą ułatwić pracę firmom działającym w branży. Zapoznaj się z listą nagrodzonych producentów i odwiedź stoiska ich producentów podczas trwania targów, aby dowiedzieć się więcej o nagrodzonych maszynach.

Lista nagrodzonych firm

 

Ponad 60 nowości w konkursie Gifts of The Year

Branża reklamowa doceniła najważniejsze gadżety i upominki reklamowe tego roku. Dostawcy zgłaszali produkty w 7 kategoriach cenowych, w których wyłoniono aż 41 laureatów. Nadal trwa głosowanie na gadżety w kategoriach TopDesign, TopIdea oraz TopFun. Poszukujesz premier i nowości? Zapoznaj się z listą zwycięzców i odwiedź ich stoiska, aby dowiedzieć się więcej na temat nagrodzonych produktów.

GOTY - Lista zwycięzców


Więcej: www.remadays.com

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays 2020poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018