Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Karty gwarancyjne i instrukcje obsługi — produkt gotowy do sprzedaży z Drukarnią Graffiti

20-02-2023

Drukarnia Graffiti — nie tylko sitodruk, ale również druk cyfrowy!

Drukarnia Graffiti to firma poligraficzna, która istnieje na rynku od 2001 roku i świadczy usługi dla klientów biznesowych, działających w rozmaitych branżach. Wiemy, jak ważna jest kwestia dbania o środowisko, dlatego odpowiedzialnie zarządzamy powstającymi w produkcji odpadami. Co więcej, uzyskaliśmy certyfikat Tauron EKO BIZNES.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, które cenią i polecają nasze usługi. W pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie, dzięki którym realizujemy Politykę Jakości. Podstawą działania jest na bieżąco aktualizowany system Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Główną zaletą druku cyfrowego, który oferuje Drukarnia Graffiti, jest fotograficzna dokładność, dzięki czemu doskonale oddaje głębie i nasycenie kolorów. Druk cyfrowy jest najchętniej wykorzystywany do pracy z wielobarwnymi grafikami oraz zdjęciami. Doskonale sprawdza się jednak także w przypadku kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi czy też ulotek informacyjnych.

Przygotowanie druków niezbędnych do sprzedaży

Karty gwarancyjne są dokumentami, o których czytelność powinien zadbać każdy producent. Dotyczy to nie tylko branży AGD, elektronicznej, ale także sprzedaży detalicznej innych towarów, ponieważ zawierają najważniejsze informacje dotyczące zakresu praw obowiązków wobec konsumenta.

Podobnie wygląda kwestia instrukcji obsługi, czyli dokumentu, który informuje konsumenta o sposobie uruchamiania urządzenia i korzystania z niego.

Co więcej, producent umieszcza w niej kluczowe wskazówki, jak postępować w przypadku awarii. Wydruk może mieć formę zszywanej broszurki, falcowanych kart oraz klejonej książeczki – wybór zależy od preferencji klienta.

Każdy druk instrukcji i karty gwarancyjnej wyróżnia się wysoką jakością oraz walorami estetycznymi, dzięki którym użytkownik zyskuje niezbędne informacje zaprezentowane w czytelny sposób. Co ważne, zapewniamy również ciągłość łańcucha dostaw, dotrzymując ustalonych terminów.

Zapewniamy nie tylko druki użytkowe, ale również…

Drukarnia Graffiti przygotowuje również inne elementy ważne pod względem użytkownika produktów z branży Automotive i AGD/RTV. Należą do nich między innymi:

  • panele frontowe oraz płyty czołowe,
  • etykiety i oznaczenia.

Etykiety produktowe tworzone na warstwie samoprzylepnej sprawdzają się w różnych branżach: spożywczej, farmaceutycznej, ATV/AGD i Automotive. Zawierają m.in. takie informacje jak:

  • nazwa i logo producenta,
  • dokładny skład produktu,
  • kod kreskowy,
  • kod QR.

 

Tworzone przez nas etykiety mogą uwzględniać dodatkowe elementy na specjalne zamówienie klienta. Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych realizujemy również projekty wysokonakładowe.

Etykiety energetyczne oznakowane w skali „od A do G” mają na celu zwiększenie świadomości potencjalnego klienta na temat zużywania energii elektrycznej przez konkretny produkt. 

Przygotujemy dla Ciebie również wysokiej jakości panele frontowe i płyty czołowe, które dzięki zastosowaniu metody sitodruku zyskają na czytelności oraz wytrzymałości także w warunkach

pod wpływem wilgoci, wysokiej temperatury lub promieni UV. Zamówione elementy mogą mieć różne kolory, które z łatwością dopasujesz do designu urządzenia.

Poznaj szczegóły naszej oferty: druk instrukcji obsługi

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021