Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Nie masz pomysłu na prezent? Stwórz go!

03-02-2020

Niemal przy każdej okazji – święta, urodziny, imieniny, rocznice – jest zawsze ten sam problem: co kupić na prezent? Co zrobić, aby był on trafiony? Jest to uciążliwe zwłaszcza w przypadku osób, które naprawdę mają już wszystko. Dlatego, zamiast szukać kolejnej koszuli czy piżamy, lepiej stworzyć coś spersonalizowanego.

Najlepsze prezenty? Te praktyczne

Każdy prezent, który może się do czegoś przydać, jest prezentem trafionym. Szczęśliwie, dziś możemy personalizować niemal wszystko. Zatem jeśli znamy zainteresowania osoby, której musimy zrobić prezent, problem praktycznie się rozwiązuje.

Jest wiele przykładów praktycznych prezentów, które możemy spersonalizować. Jeśli ktoś jest kawoszem, możemy mu zrobić wyjątkowy kubek. Dla kucharzy natomiast idealnym podarunkiem będzie fartuch, który ochroni go przed pryskającym tłuszczem oraz gotującym się sosem. Majsterkowicze na pewno ucieszą się z organizera na narzędzia, który można ozdobić dedykowanym grawerem.

Młodsi natomiast na pewno docenią etui na ich urządzenia elektroniczne. Laptopy, smartphone’y, tablety – korzystają z nich niemal bez przerwy, przez co też są narażone na uszczerbki. Nie oszukujmy się, współczesne produkty – choć ładne – potrafią być bardzo podatne na różnego rodzaju uszczerbki. Dlatego też coś, co je ochroni, będzie bardzo dobrym upominkiem. Zwłaszcza jeśli będzie wyjątkowe.

Zrób to sam – wyjątkowy prezent dla najbliższych

Nieco łatwiej jest zrobić prezent najbliższej rodzinie, ponieważ bardzo dobrze ją znamy. Wiemy też, że prezenty od serca, te poruszające tę czuła strunę, zawsze wzbudzają emocje oraz są niezwykle ważne. Co zatem sprezentować, aby przez lata sprawiało radość? Album ze zdjęciami.

Są dwie opcje. Albo tworzymy go sami, albo decydujemy się na fotoksiążkę. Ta druga opcja jest na pewno chętniej wybierana przez zabiegane osoby, ponieważ jedyne co muszą zrobić, to przesłać zdjęcia do firmy, która zajmuje się tworzeniem takich produktów. Natomiast pierwsza opcja jest dla tych, którzy sami lubią tworzyć prezenty i samo to sprawia im ogromną przyjemność. Tutaj jest trochę więcej pracy, ponieważ musimy najpierw wybrać, a następnie wywołać zdjęcia. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego albumu i – w końcu – wypełnienie go fotkami. Najbliżsi na pewno ucieszą się z takiego upominku, ponieważ jest to podróż w czasie do czasów młodości ich oraz ich dzieci.

Coś dla fanów muzyki, filmów czy samochodów


Plakaty. Któż ich nie kocha. Dziś już nie są tak popularne, jak w latach 90. XX wieku, kiedy pokój każdego nastolatka był cały oklejony w zdjęcia idoli, jednak to wciąż świetny pomysł na prezent. Cena projektu plakatu nie jest wysoka, a jeśli potrafimy, możemy stworzyć go sami. Naprawdę nie jest to tak trudne, jak się wydaje.

Jeśli w naszej rodzinie lub wśród znajomych jest fan jakiejś konkretnej dziedziny, możemy obdarować go wyjątkowym plakatem – dużym, oprawionym, który będzie pięknie zdobił ścianę. Można poprosić o zaprojektowanie fachowców albo można skorzystać z gotowych grafik dostępnych w internecie. W takim wypadku należy jednak pamiętać, aby wybrać taką o dużej – a nawet bardzo dużej – rozdzielczości. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że druk będzie nieskazitelny i nasz prezent będzie wyglądać oszałamiająco.

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays 2020poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018