Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Promocja na miarę twojej firmy

26-11-2019

 

Konkurencja w branży coraz większa, a różnego rodzaju pomysły na reklamę czy promocję marki budzą refleksję, że „to już przecież było”. Ratunkiem może być niestandardowa kampania lub inwestycja w detale, które sprawią, że będziemy bardziej widoczni na rynku, a z drugiej strony ich elegancki charakter spowoduje, że marka będzie budzić pozytywne skojarzenia w zakresie jakości usług i produktów. Takim dodatkiem są coraz chętniej wykorzystywane naklejki wypukłe.

1. Reklama dźwignią handlu
2. Przyciągaj uwagę!
3. Zalety naklejek
4. Dać się zapamiętać
5. Jak się produkuje naklejki 3D?

Reklama dźwignią handlu

 breloki reklamowe 3d

Choć coraz mocniej jesteśmy bombardowani reklamami w sieci, a wszechobecne billboardy zachęcają, by coś kupić lub chociaż zainteresować się produktami danej marki, to w praktyce okazuje się, że nie skupiamy uwagi na tych treściach. Coraz skuteczniejszą staje się promocja, która wykorzystuje nieoczywiste detale umiejscowione w nietypowym miejscu. Takie właśnie zadanie mają naklejki reklamowe z http://www.polinal.pl/. Z pewnością, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, różnych kształtów i kolorów, nie da się ich nie zauważyć. Poza tym rewelacyjnie pasują do promocji firm różnych branż i są niezwykle wytrzymałe. To właśnie ich świetny wygląd sprawia, że stają się niemalże ekskluzywnym dodatkiem, gdy jest taka potrzeba lub przykuwającym uwagę kolorowym elementem, gdy zależy nam na rozwijaniu rozpoznawalności marki. Na przykład naklejki 3d umieszczone na masce samochodu przykują uwagę zarówno przechodniów, jak i innych kierowców. To może być doskonały pomysł na oklejenie auta służbowego. Poza tym produkty w większych rozmiarach będą także rewelacyjnie wyglądać w witrynach, na przystankach, w galeriach handlowych czy też miejscach rekreacji.

Przyciągaj uwagę!

tabliczki z napisami

Sama struktura naklejki Polinal sprawia, że zaczynamy zwracać uwagę na nią, a tym samym na to, co się na niej znajduje. Ten pozytywny efekt oczywiście przekłada się na zaufanie do reklamowanego produktu czy też marki. Warto zadbać o ciekawe projekty, innowacyjne kształty i pewnego rodzaju wychodzenie poza szablon, ponieważ w dużej mierze to właśnie to pozwala się wyróżnić. A o to chodzi. Producent naklejek Polinal gwarantuje natomiast najwyższą jakość realizowanych zleceń.

Zalety naklejek

 
naklejki wypukłe 3d


Charakterystyczne przestrzenne etykiety mają szereg zalet i rewelacyjnie sprawdzają się nawet w naszym bardzo cyfrowym już świecie. Przede wszystkim są spersonalizowane i pozwalają promować produkt czy usługę w taki sposób, jaki firma uzna za najbardziej konieczny. Autorskie projekty stają się więc podstawą realizacji zlecenia. Same naklejki są więc narzędziem reklamy nawet bardzo nieoczywistych eventów. Poza tym producent oznakowań gwarantuje różnorodność wykończenia, kształtów, kolorystyki i tych wszystkich detali, które sprawią, że dodatek nie będzie przypominał reklamy konkurencji. Kwadratowy, owalny, skośny, ale także przypominający drzewa, chmury, słońce i taki, jaki sobie wymarzysz, kształt pokaże twoją markę z zupełnie innej strony. Nie bój się zaryzykować, kreatywność jest w modzie!

Dać się zapamiętać

emblematy chromowane

Naklejki reklamowe wykorzystują (poza tym że są niezwykłym nośnikiem brandu) nasze pozytywne skojarzenia z tym rodzajem zabawy. Niemalże wszyscy pamiętamy je z dzieciństwa i zazwyczaj towarzyszyły one niezwykle przyjemnym chwilom. Dlatego teraz nam nie przeszkadzają, nie mamy poczucia, że jest ich za dużo, że szpecą. Wręcz odwrotnie – niezmiennie intrygują i przykuwają uwagę, a czasem nawet kuszą, by dotknąć. Ten efekt często wykorzystują naklejki 3D. Taki niewielki element umieszczony w nieoczywistej przestrzeni będzie przyciągać uwagę. Im częściej, tym większa szansa, że zostaniemy zapamiętani. W ten sposób można promować wydarzenie, instytucję, firmę, organizację pozarządową, produkt. Warto przy tym podkreślić, że taka kampania w porównaniu z innymi metodami jest stosunkowo tania. A efekt? Może być rewelacyjny.

Jak się produkuje naklejki 3D?

druk naklejek i etykiet

Naklejki wypukłe swoją podstawową zaletę zawdzięczają żywicy poliuretanowej. To ona daje efekt trójwymiaru, charakterystyczny połysk oraz to, że są gładkie i przyjemne w dotyku. Są odporne na wilgoć i na działanie promieni słonecznych i uszkodzenia mechaniczne, wyglądają elegancko i są niepowtarzalne. Najczęściej bazą naklejek jest biała folia samoprzylepna. Rewelacyjnie wiąże się z żywicą i doskonale przylega do różnych powierzchni. Z drugiej strony dość łatwo ją usunąć bez ryzyka, że uszkodzimy blat, urządzenie czy nawet ścianę. Naklejki są produkowane w różnych kształtach, choć zaleca się, by narożniki były zaokrąglone, a tak realnie to rozwój druku cyfrowego sprawił, że na oznaczeniach może pojawiać się wszystko w niemal nieograniczonej palecie kolorów.

Niezwykle ważnym elementem procesu produkcji naklejek jest sam projekt. Musi być schludny, czytelny i estetyczny. W modzie jest oczywiście minimalizm i warto rezygnować ze zbędnych ozdobników na rzecz czystej formy, która ma przecież zostać zapamiętana. Naklejki 3D mogą pojawić się wszędzie. Najczęściej oznacza się różne produkty takie jak samochody meble, komputery, AGD, sprzęt elektroniczny i szereg innych elementów, którymi otaczamy się na co dzień. Naklejki są również rewelacyjnym sposobem na kampanię promującą nową ofertę, a sklepy internetowe wykorzystują swój logotyp w takiej formie na przykład do naklejania na wszystkich wysyłanych paczkach. Z pewnością klient zapamięta.

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays 2020poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018