Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Zintegrowane zastosowanie myjki do części, czyściw i mat olejowych gwarantuje czystość w zakładzie

19-03-2019

 

 

Czystość na stanowisku pracy, w warsztacie i w zakładzie pośrednio wpływa na optymalizację i efektywność procesów produkcyjnych. Czyste urządzenia i maszyny działają lepiej. Są przez to także mniej awaryjne. Czyste miejsca pracy i narzędzia oznaczają dla pracowników zdrowe środowisko pracy. MEWA oferuje optymalne i sprawdzone rozwiązania w tym zakresie.

Profesjonalne czyszczenie maszyn i urządzeń

Od 111 lat firma MEWA wytwarza przemysłowe czyściwa wielokrotnego użytku, które oferowane są w ramach pełnego zakresu usług, realizowanych na zasadzie dostarczania, odbierania, prania i ponownej dostawy czystych już czyściw do klienta.
Zaletą czyściwa MEWA jest jego zdolność do bardzo szybkiego wchłaniania płynów. Czyściwa tekstylne dostępne są w różnych wersjach dla rożnych zastosowań - od tych wyjątkowo wytrzymałych po specjalne czyściwa, przeznaczone do delikatnych i wrażliwych powierzchni. W przeciwieństwie do czyściw z papieru lub włókniny, zaawansowana technologia ochrony środowiska w firmie MEWA pozwala na wypłukiwanie z czyściw bawełnianych olejów, smarów i innych cieczy. To samo czyściwo może być używane do 50 razy. Pozwala to uniknąć znacznych ilości odpadów niebezpiecznych.

Ekologiczna myjka do części
MEWA oferuje dwie wersje myjki Bio-Circle do czyszczenia części. Mała myjka wyposażona jest w kółka i jest bardzo zwrotna. Ma nośność 90 kg. Duża wersja myjki ma nośność 220 kg i jest bardzo wydajna. Czyszczenie odbywa się na bazie naturalnych mikroorganizmów, a więc płyn czyszczący jest przyjazny dla środowiska i nie stanowi zagrożenia dla użytkownika. Ma on również przyjemny zapach świeżych zielonych jabłek. Maszynę można wynająć od firmy MEWA. Usługa obejmuje regularne uzupełnianie płynu czyszczącego i wymianę filtrów w uzgodnionych odstępach czasu.

Tekstylna wanna olejowa
Mata zbierająca olej - MEWA Multitex - zapewnia skuteczną ochronę przed kapiącymi olejami i wyciekami. Szczególnie nadaje się zastosowania przy wszelkiego rodzaju naprawach i pracach konserwacyjnych, ponieważ szybko wchłania wszystkie ciecze, które stanowią zagrożenie bezpieczeństwa pracy w warsztacie. Ta ochronna podkładka może pomieścić do trzech litrów płynu. Pojedyncze maty można również ułożyć obok siebie i połączyć je ze sobą, chroniąc tym samym większą powierzchnię.

Podobnie jak w przypadku czyściw, maty olejowe oferowane są w ramach pełnej usługi, polega-jącej na odbieraniu brudnych mat i dostarczaniu wypranych, czystych mat. To stanowi istotne ułatwienie dla firm korzystających z takiego rozwiązania. Zintegrowane zastosowanie wyżej wymienionych rozwiązań firmy MEWA pozwala efektywnie utrzymać czystość w zakładzie produkcyjnym, zoptymalizować koszty i jednocześnie jest przyjazne dla środowiska. Pełna usługa firmy MEWA, w ramach, której można wynająć tekstylia przemysłowe lub myjkę, odciąża przedsiębiorcę w jego codziennej pracy: to usługodawca dba o to, by środki i urządzenia niezbędne do czyszczenia były zawsze dostępne.    MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyści-wa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić produkty z katalogu firmy MEWA, zawierającego markowe artykuły bhp. 5200 pracowników ob-sługuje ponad 184 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2017 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 672 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarzą-dzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2019 roku wydawnictwo Deutsche Stan-dards po raz czwarty przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”.Internetwww.mewa-service.pl
Filmy o firmie MEWA: https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/
MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl
Facebook: www.facebook.com/MEWADienstleistung
    

Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59
Tel.: +48 22 643 81 73
Email: biuro@adiunctor.pl

 

Zdjęcia: MEWACzyściwa MEWA oferowane są w różnych wersjach do najróżniejszych zastosowań.
Czyszczenie w myjce Bio-Circle odbywa się na bazie naturalnych mikroorganizmów.


 

Na dużych powierzchniach pojedyncze maty olejowe można również połączyć ze sobą.mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018