Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP nagrodzeni

04-05-2015


28 kwietnia 2015 r. miało miejsce posiedzenie Sądu Konkursowego Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach POLIGRAFIA 2015, któremu przewodniczył dr inż. Jerzy Hoppe z Centralnego Ośrodka Badawczo – Rozwojowego Przemysłu Poligraficznego z Warszawy. 

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. O Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie walczy niemal 500 produktów. Medaliści chętnie promują produkty uznając wyróżnienie za wiarygodną rekomendację ważną w procesie budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów.


Lista produktów nagrodzonych  Złotym Medalem MTP na POLIGRAFIA 2015


 Rotacyjna maszyna sztancująca HORIZON RD- 4055
HORIZON INTERNATIONAL, INC., Japonia
Zgłaszający: DERYA Sp. z o.o., Tychy
Pawilon 6A stoisko nr 8

Horizon RD-4055 jest prostą kompaktową w pełni zautomatyzowaną maszyną pozwalającą na sztancowanie , przegniatanie, perforację, rozcinanie , dziurkowanie i zaokrąglanie narożników w arkuszach z nadrukiem offsetowym i cyfrowym. Urządzenie zaprojektowana w celu  spełnienia rosnącego  popytu na szybką realizację krótkich zamówień.
   
Płyta fleksograficzna Flenex
FUJIFILM EUROPE GmbH (sp. z o.o.) Oddział w Polsce / Branch in Poland
Warszawa
Pawilon 6A stoisko nr 10


Flenex to płyty fleksograficzne wymywane wodą, które zapewniają najwyższą jakość druku i wydajność przy jednoczesnym znacznym obniżaniu kosztu użytkowania w porównaniu z technologiami termicznymi, solwentowymi lub innymi technologiami płyt wymywanych wodą.


   
PuzzleFlow Manager
INFOSYSTEMS S.A. Warszawa
Pawilon 6A stoisko 11B

PuzzleFlow Manager to system klasy MIS dla małych i średnich drukarń. System został zbudowany na bazie cenionych na polskim rynku  rozwiązań systemu przetwarzania plików PDF PuzzleFlow i systemu wspierającego zarządzanie drukarnią Galileo. O wysokiej innowacyjności rozwiązania decyduje włączenie studia graficznego w system przepływu informacji w drukarni oraz internetowy nielimitowany czasowo dostęp klienta do drukarni. 

   
System IwarePRINT
IWARE Sp. z o.o., Wrocław
Pawilon 6A stoisko 21

iwarePRINT - Pierwszy automatyczny system web-to-print w Polsce. iwarePRINT to modułowy i kompletny system dedykowany dla firm z branży poligraficznej i reklamowej. To rozwiązanie do zarządzania obiegiem zlecenia w drukarni oraz internetową obsługą sprzedaży. Służy do nadzoru nad wszystkimi etapami obsługi zlecenia - od złożenia zamówienia przez klienta, aż do wysłania wydruku do jego rąk. iwarePRINT wpływa na uporządkowanie pracy, optymalizacje procesów, znacznie obniża koszty prowadzenia firmy.

   
Zestaw OPUS Binding Tower
OPUS Sp. z o.o., Gliwice
Pawilon 6A stoisko 31
ZESTAW OPUS BINDING TOWER pozwala na indywidualizację i oprawę dokumentów i książek w oprawie miękkiej i twardej systemem METALBIND. Ze względu na spójność projektową i technologiczną oraz szeroki zakres zastosowań znajduje nabywców w ponad 50 krajach świata zarówno w biurach, pracowniach introligatorskich, drukarniach jak i punktach foto. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm, agencji reklamowych i usługowych. METALBIND jest najlepszym systemem oprawy dokumentów i książek: najtrwalszym, najbezpieczniejszym i najbardziej eleganckim.
   
Automatyczna termiczna linia do laminowania papieru jedno i dwustronnie
EUROPA PB
Zakład Foliowania Papieru, Gdynia
Pawilon 6A stoisko 41
Europa PB to automatyczna linia do jedno i dwustronnego laminowania papieru do formatu B2 produkowana w ZFP w Gdyni pod marką D&K. Urządzenie zostało zaprojektowane dla drukarń, w których laminowanie dwustronne jest ważną pozycją, tak pod względem ilościowym jak i jakościowym. Unikalna konstrukcja ( dwa bloki laminujące wbudowane w niewielkim urządzeniu) zapewnia taką samą jakość laminowania na obu stronach arkusza, co jest szczególnie ważne w przypadku folii błyszczącej.


 
Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.

Listy ułożone alfabetycznie wg firm zgłaszających.

Więcej informacji: www.poligrafiaexpo.pl

 


logo drukarnie

Współpraca Medialna

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021