Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNONATIONS, które odbędą się w Warszawie w kwietniu 2015

06-11-2014

 W kwietniu 2015 r. już po raz siódmy spotkamy się w Hali Expo XXI w Warszawie na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations 2015 – największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Różnorodna i kompleksowa oferta wystawców z całego świata, liczne szkolenia, konferencje i seminaria, najnowsze trendy, tylko branżowi odwiedzający, spotkania i merytoryczne dyskusje. Wszystko to sprawia, że Targi PackagingInnovations nie są tylko wystawą produktów, ale kompleksową platformą biznesową dla każdego, komu bliska jest tematyka opakowań.

W ramach wydarzenia zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym poszczególnych stref. Część z nich znają Państwo z poprzednich edycji, ale jest i nowość, która odpowiada potrzebom rynku.

Strefa LUXPACK – gdzie zebrana zostanie oferta opakowań na produkty luksusowe, opakowania ozdobne oraz opakowania Premium.

Strefa LABELLING&PRINTING – to miejsce dla wystawców posiadających w swojej ofercie etykiety, kody, nalepki, systemy RFID iinne rozwiązania w dziedzinie nadruku na opakowaniach I uszlachetniania Druku, a także materiały POS i displaye.

Strefa CO-PACKAGING – strefa gdzie będzie można znaleźć rozwiązania w zakresie pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania I kontroli jakości.

Strefa LOGISPACK – strefa opakowań zbiorczych, logistycznych, wewnętrznych, ochronnych i gotowych na półkę. Znajdą tu Państwo wszystkie produkty niezbędne w logistyce magazynowej.

W Strefie Ogólnej znajdą się wszelkiego rodzaju opakowania tekturowe, plastikowe, szklane, drewniane, metalowe, inteligentne, ekologiczne, displaye oraz usługi w zakresie projektowania oraz recyclingu opakowań.

Nowością nadchodzącej edycji będzie strefa SAFETYPACK, w której zostaną zaprezentowane rozwiązania związane z bezpieczeństwem opakowań.  Będą to między innymi zamknięcia, opakowania dostosowane do wymagań pakowych produktu czy kontaktu z żywnością, ale także zabezpieczenia i wyczuwalne dotykiem ostrzeżenia o niebezpieczeństwie.

Podczas towarzyszących targom seminariów learnShops™ słuchacze będą mieli możliwość uczestnictwa w prezentacjach na temat najnowszych trendów w branży. Odbędą się również konferencje dotyczące innowacyjnych opakowań.

Po raz IV odbędzie się Strefa STUDENTA, która każdego roku budzi coraz większe zainteresowanie wśród młodych projektantów. Konkurs i wiążący się z nim udział w targach jest niewątpliwą szansą dla studentów, chcących odnaleźć swoje miejsce w branży opakowań.

Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNONATIONS, Warszawa 09-10.04.2015

Warszawskie Centrum EXPO XXI Hala nr 1
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Więcej informacji na stronie: www.easyfairs.com/pl/pi2015

Organizator:

ef.png

easyFairs Poland sp. z o.o.
Tel: +48 12 651 95 20
Fax: +48 12 651 95 22
www.easyfairs.com/pl

Kontakt:
Katarzyna Banach - Kierownik Działu Organizacji Targów
tel. +48 12 651 95 24
tel. kom. +48 510 134 218
katarzyna.banach@easyfairs.com

 

logo drukarnie
Partnerem Targów

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewaremadays13poligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018