Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia Projekt S.C.

zobacz
DrukarniewPolsce.pl

Drukarnia LETICA

zobacz
Poleć nas innym
Aktualności

Innowacyjne opakowania na wyciągnięcie ręki. Sprawdź co czeka na gości VI Międzynarodowych Targów Opakowań PACKAGING INNOVATIONS.

19-03-2014


pi14


W dniach 9-10 kwietnia odbędą się VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS. Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie (Hala Expo XXI).

Targi PACKAGING INNOVATIONS to obecnie najważniejsza i najprężniej rozwijająca się impreza opakowaniowa w Europie Środkowo-Wschodniej. Coraz większe zainteresowanie oraz wzrost zadowolenia Wystawców, sprawiają iż wydarzenie uznawane jest za jedno z najbardziej prestiżowych w branży. O jego randze świadczyć może ponadto wysoka frekwencja zagranicznych Gości, którzy każdego roku licznie odwiedzają targi. Potwierdzają to słowa wystawców minionych edycji: „Nie spodziewaliśmy się tak ogromnej ilości klientów; widzimy dynamiczny rozwój tej imprezy i z pewnością wrócimy tu za rok. Cieszy obecność na naszym stoisku klientów spoza Polski – Litwinów, Rosjan czy Słowaków.” (Krzysztof Spychała – INTREX)

Podczas dwóch dni targowych, goście wydarzenia będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem ofert, przygotowanych przez wystawców. Szczególną uwagę warto zwrócić naprodukty zgłoszone do „Programu Innowacja”. To właśnie podczas wydarzenia będzie można poznać szczegółowe informacje na ich temat. Prezentowanenowości każdego roku nie tylko zaskakują, ale również zachwycają funkcjonalnością orazoryginalnością. Z całą pewnością targi PackagingInnovations to idealne miejsce, aby w ciągu dwóch dni zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami w branży i być na bieżąco z tym co dzieje się w „świecie opakowań”.

Każde stoisko prezentujące swoją innowację będzie oznaczone specjalnym znakiem. Podczas tegorocznej edycji będzie można podziwiać nie tylko innowacyjne opakowania, ale i nowoczesne rozwiązania pomocne w ich tworzeniu. Wszystkie prezentowane produkty stawiają bowiem na rozwój, poprzez wdrażanie nowych technologii oraz nieszablonowe rozwiązania, które przede wszystkim skupiają się na zwiększeniu komfortu użytkownika. Odwiedzając targi będzie możnaprzekonać się jak wielkie znaczenie mają w naszym życiu, nawet te niepozornie wyglądające opakowania i jak kluczową rolę odgrywają one w marketingu. W ofercie wystawców znajdą się m.in.: mobilne drukarki, produkty hybrydowe, systemy kodowania i śledzenia drogi produktów, rozwiązania w zakresie zdobienia opakowań, opakowania dopuszczone do kontaktów z żywnością, etykiety cyfrowe orazetykiety samoprzylepne wytwarzane w technologii druku cyfrowego inkjet.Podczas targów poruszony zostanie temat patentów i ochrony znaków jak również przyjrzymy się luksusowym opakowaniom na kosmetyki oraz różnego rodzaju korkom, dozownikom i zakrętkom. Ciekawie zapowiada się prezentacja zastosowania efektów holograficznych. Jesteśmy przekonani, iż szeroka gama prezentowanych nowości, zaskoczy niejednego zwiedzającego i da początek ciekawym dyskusjom na temat nowych technologii.

Dlaczego warto wybrać się na VI targi PackagingInnovations? Ponieważ wydarzenie będzie okazją do poznania producentów i dystrybutorów nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. To również sposobność, aby zobaczyć z bliska nowości, pojawiające się na rynku opakowań.To ponadto idealna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz przekonania się jak prężnie rozwija się technika w tym obszarze. „Targi były dla nas wspaniałą okazją do spotkań z partnerami, którzy również wystawiali tu swoje produkty oraz obserwacji nowości. Bez wątpienia z roku na rok targi PackagingInnovations rozwijają się, przyciągają nowych dostawców i szerszą ofertę, pokazując nam trendy rodzimego rynku.” (Ilona Łyscarz - AreximPackaging)

Z innowacyjnymi pomysłami będzie można zapoznać się również w Strefie Studenta. To właśnie tu studenci zaprezentują unikatowe prototypy opakowań. Inicjatywa ma na celu wsparcie młodych projektantów i ułatwienie im startu w przyszłej pracy zawodowej. Dla wystawców natomiast jest to możliwość zapoznania się z nowymi, świeżymi pomysłami.

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia strony www.easyfairs.com/pl/piwarsaw,gdzie zamieszczona jest pełna lista innowacji zgłoszonych do programu. Zachęcamy również do rejestracji Online na targi, która pozwala na bezpłatny wstęp na wydarzenie.

Organizator:
easyFairs Poland sp. z o.o.
Tel: +48 12 651 95 20
Fax: +48 12 651 95 22
www.easyfairs.com/pl

Kontakt:
Katarzyna Gościańska
Tel: +48 12 651 95 23
Kom: +48 510 134 219                                  
Fax: +48 12 651 95 22
katarzyna.goscianska@easyfairs.com

Miejsce targów:
Warszawskie Centrum EXPO XXI
Hala nr 1
ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia:
9 kwietnia 2014 (środa):  10:00-16:30
10 kwietnia 2014 (czwartek): 10:00-16:00

ef.png

easyFairs Poland sp. z o.o.
Tel: +48 12 651 95 20
Fax: +48 12 651 95 22
www.easyfairs.com/pl

logo drukarnie

Patronem Medialnym Targów

 

mptrzetelnidrupapostprint-leipzigmewapoligrafiaexpoexpoopakowaniawarsawpackexpoopakowania2018remadays 2021